Mūsų šunys

Boogie-Woogie Rokoko 

g. d. 2008 07 20

t.: Allee Vilniaus Vesta m.: Jolly Flower Baltukas

Bugė - mūsų veislyno pradininkė, šuo – siela, paklusnumo įsikūnijimas, tobula mama, grindų plovėja, skanukų išprašymo meistrė. Miela burbeklė, veteranė, kurios dėka prasidėjo kelionė kinologijoje. Kiek naujų žmonių sutikome, kiek pažinčių įsigijome ir viskas dėl baltos uodegytės.
 

Snoudonija Nuostabioji Džozefina

g. d. 2012 11 27

t.: Harry Potter from Gryffindor m.: Organza Sweet Rose Baltukas

Antras šuo ir antra lavina žinių. Įsigiję šią žavą kalytę, gavome iš veisėjos daug informacijos parodų pasaulyje, veisime bei priežiūroje. Džozė – aikštinga dama, namų karalienė, aukuro sergėtoja. Ji nori būti viena ir nepakartojama. 
 

All about me de new Gryffindor

g. d. 2015 08 25

t.: Law Broker de new Gryffindor m.: Atomic love de new Gryffindor

Deli atkeliavo į mūsų veislyną iš pačios karštosios Ispanijos. Kelionė link savo išsvajotos mergytės kainavo  daug baimių ir pergyvenimų, bet visą tai buvo įveikta ir mažoji princesė pasiekė darganotą Lietuvą. Deli yra santūri, sunkiai priimanti naujus veidus, žaisminga, labai karšto kraujo, todėl dažnai vėsinasi prie atviro balkono. 
 

Lips like sugar of Magija Alba 

g. d. 2020 04 15

t.: Vision of Vertragus m.: All about me de new Gryffindor

Mes pasilikome mūsų išveistą turtą, mūsų deimantuką. Šiuga (angl. Sugar) labai žingeidi ir žaisminga mergytė, kamuoliukų tramdytoja, geros nuotaikos puoselėtoja bei Džozefinos karūnos paveldėtoja.
 

​info@skotuterjerai.lt


                           Klauskite! Nesikandžiojame :)

Ačiū už dėmesį

© PigiosSvetaines.lt