Vakarų Škotijos baltieji terjerai


​Sveiki, skubam pasitikti Jus jauname Vakarų Škotijos baltųjų terjerų veislyne Magija Alba… Įsivaizduokite – įžvalgumo, ištvermės, ryžto ir drąsos derinį ir Jūs suprasite Vakarų Škotijos terjerų charakterio bruožus. Sutrumpintai šie žavūs šunyčiai vadinami tiesiog Vestukais.
  Šie šunys – puikūs kompanionai, su kuriais niekada nebus nuobodu. Jei Jūs nuspręsite turėti šios veislės šuniuką, patikėkite manimi, nepasigailėsite! Juk ne iš piršto laužtas pasakymas, kad Vakarų Škotijos baltieji terjerai – be galo žavingi, sniego baltumo mažieji draugai su labai didele širdimi.

  Šie šunys nepretenzingi, tačiau reikalaus pakankamai daug Jūsų dėmesio. Vestukas mažas, bet labai drąsus draugas. Jis neleis Jūsų nuskriausti ir nepaliks vienatvėje. Jei esate aktyvus, jaunas žmogus, Vestas su nekantrumu lydės Jus ilguose pasivaikščiojimuose. Lygiai taip pat jis mielai pasiliks su Jumis namuose ir visą dieną drybsos ant sofos. Jums bus tiesiog sunku patikėti, su kokiu džiaugsmu baltas šepetukas pasitiks Jus po sunkios darbo dienos.

  Šis gyvūnėlis turi daug privalumų – jis yra energingas ir linksmas. Svarbu tai, jog augant šis mažylis tik gražėja. Jis prašys Jūsų su juo pažaisti, atneš ir paduos į rankas mėgstamą žaislą, bet labai nusimins, jei nesulauks jokio atsako. Šiam šuneliui reikia dėmesio, todėl nepalikite jo ilgą laiką vieno, nes jis labai Jūsų pasiilgs. Kai šuniukas paliekamas vienas, jis tiesiog miega, kad kuo greičiau prabėgtų laikas. O gulasi jis ant Jūsų paliktų drabužių, patalinės ar užkloto, ir ne todėl, kad taip patogiau ar minkščiau, bet tik todėl, kad šie dalykai kvepia Jumis … Jis labai liūdi.

​  Nepaisant jo mažų matmenų, Vestas yra labai ištvermingas. Šie šunys yra labai sąmoningi bei patvarūs ir jie nėra sukurti būti nešiojami „po pažastimi“. Jis yra protingas, lengvai mokosi ir pasiduoda dresūrai, tačiau jums reikės kantrybės, nes jis turi pakankamai užsispyrimo. Jei Jūs įsigijote Vestuką, didelio šuns jums net neprireiks, nes Jūsų šunytis bus įsitikinęs, kad jis ir yra didelis šuo.
Šie mažyliai užbūrė mane ir mano šeimą, o kadangi charakteris atitiko mūsų gyvenimo būdą – vieną dieną nusprendėme įsigyti šios veislės atstovę. Renkantis šuniuką, net nekilo abejonių kur mes jo ieškosime – tai turėjo būti tik patikimas daug metų savo veiklą vykdantis veislynas. Į mūsų namus atkeliavo Boogie – Woogie Rokoko. Ji mieliausia kalytė pasaulyje ir labai rūpestinga mama. Todėl dabar atėjo laikas įregistruoti veislyną. O veislynas turi turėti šios veislės atitinkantį pavadinimą, kuris užburtų ir pritrauktų Jus – lankytojus. Po ilgų svarstymų ir galvosūkių pavadinimas pats susidėliojo ant balto popieriaus lapo…Kaip aš rašiau, šie šunyčiai mane užbūrė, o užburti gali tik magija…Jų tamsiuose it angliukai akyse atsispindi tyrumas, nuoširdumas, atsidavimas, todėl tai gali būti tik baltoji magija, tuo labiau tai nusako veislei būdingą kailio spalvą… Man norėjosi pavadinimui suteikti daugiau paslapties, todėl žodį „balta“ išverčiau į lotynų kalbą…Štai ir pavadinimas – Magija Alba. 
​info@skotuterjerai.lt


​+370 646 32332

© PigiosSvetaines.lt